Přerovská 68, 779 00 Olomouc

+420 585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina

+420 776 195 303

infobrno@manek.cz

Ramovací rakety TERMA MAX pro zarážení ocelového potrubí

Autorizovaný prodej a servis ramovacích zařízení TERMA MAX. Zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

 

Společnost TERMA je předním světovým výrobcem zemních protlačovacích a ramovacích raket s více jak 20-ti letou zkušeností v oboru a zastoupením po celé Evropě. Ramovací rakety a kladiva TERMA MAX jsou vybaveny inovovanou stupňovitou hlavicí s úderníkem se zvýšenou hmotností. Originální konstrukce je založena na moderní technologii s využitím teflonu. To zaručuje vysokou odolnost a průraznost kladiva a zároveň nižší provozní a servisní náklady při provozu zařízení. 

 

Ramovací zařízení je dodáváno jako kompletní sestava vybavení potřebného pro zarážení ocelového potrubí. Ramovací rakety jsou vhodné pro zarážení ocelového potrubí až do průměru 711 mm. Inovativní konstrukce zajišťuje vysokou úderovou energii. Ramovací kladivo MAX T 240 je o 40-60% výkonější než ostatní zařízení s podobnou váhou a velikostí na trhu.

 

 

Na ramovací rakety a kladiva značky TERMA MAX provádíme autorizovaný servis a nabízíme originální náhradní díly s širokou škálou příslušenství. Na námi prodané rakety nabízíme slevu 10% na pozáruční servisní práce.