Přerovská 68, 779 00 Olomouc

+420 585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina

+420 776 195 303

infobrno@manek.cz

Videa

 

O společnosti TERMA MAX

 

Společnost TERMA je jedním z předních výrobců bezvýkopových technologií s více jak 20-ti letou tradicí a zkušenostmi v oboru protlačovacích raket, používaných při kladení nebo renovaci vodovodních řádů, kanalizací, plynových, elektrických a jiných instalací. Protlačovací rakety jsou vybaveny inovativní stupňovitou hlavicí a zvýšenou hmotností úderníku. Unikátní konstrukce zemní rakety je založena na technologii s využítím teflonu, která zajišťuje vysokou odolnost, účinnost a vysokou efektivitu práce.

 

Rakety TERMA MAX jsou spolehlivé a jednoduché na obsluhu. Protlačovací zařízení jsou vybaveny praktickou změnou směru pohybu rakety pomocí pneumatického ventilu umístěného na externím přimazávači vzduchu. Zemní rakety jsou navrženy pro instalaci plastového potrubí o průměrech 25 - 180 mm a ocelového potrubí do průměru 600 mm.

Zemní rakety TERMA jsou jedny z nejsilnějších, nejvíce přesných a spolehlivých strojů svého druhu aktuálně dostupných na trhu. 

 

V roce 2012 se společnost zúčastnila mezinárodní soutěže "International Trenchless Technology Competition" s raketami MAX K130S a K95S a získala ocenění hned ve dvou kategoriích: Nejvíce přesná a technologicky pokročilá raketa. Na základě těchto ocenění lze říci, že celá produktová řada protlačovacích raket dokazuje výjimečně vysoký standard zpracování a výkonu při jakémkoli typu práce. Sortiment je doplňen o širokou škálu příslušenství, což výrazně rozšiřuje možnosti použití zemních raket TERMA MAX.

 

Hlavní přednosti prolačovacích raket TERMA MAX jsou: vysoká přesnost, extrémně vysoká odolnost, vyměnitelná hlavice, nízké provozní a servisní náklady, přijatelná pořizovací cena a rychlý a dostupný servis.
 

 

 Představení zemních raket TERMA MAX 

 

1) Provedení základního zemního protlaku

 

 

 

2) Zatahování chráničky menších průměrů

 

 

 

3) Zatahování chráničky větších průměrů

 

 

 

4) Ramování ocelového potrubí

 

 

 

 

 

 Představení výrobních kapacit a technologie TERMA MAX