Přerovská 68, 779 00 Olomouc

585 316 220

info@manek.cz

Hviezdoslavova 41, 627 00 Brno-Slatina

776 195 303

infobrno@manek.cz

Jádrové vrtačky, motory pro jádrové vrtání Husqvarna

 

Jádrové vrtačky Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...

 

Autorizovaný prodej a servis diamantových jádrových vrtaček značky HUSQVARNA. Již 18 let.

 

Všechny vrtací motory pro jádrové vrtání od značky Husqvarna ať už pro ruční vrtání nebo vrtání ze stojanu mají jedno společné: výkon, kvalitu, snadnou obsluhu a řadu důmyslných detailů, které vám usnadňují každodenní práci.

Jádrové vrtačky vynikají řadou důmyslnýcha a praktických detailů: patentovaný systém  Elgard™ jako indikace přetížení stroje, možnost snížení otáček na počátku vrtání SmartStart, technologie SoftStartpro elektronické omezování proudu, nový systém vedení při zavrtávání, který zvyšuje přesnost jádrového vrtání. 

 

 

Na námi prodávané vrtací motory pro jádrové vrtání značky HUSQVARNA provádíme autorizovaný záruční a pozáruční servis s nabídkou originálních náhradních dílů. Na námi prodané motory nabízíme slevu 15% na pozáruční servisní práce.

 

Kvalitní vybavení je důležitým základem efektivního jádrového vrtání. Předností vrtacích motorů od značky Husqvarna je jejich výborná ergonomie a ovladatelnost, vysoký výkon a rychlost vrtání při různých aplikacích vrtacích prací. Bez ohledu na to, jestli vrtáte z ruky nebo z vrtacího stojanu, jsou vrtací motory jednoduché a snadno ovladatelné.

 

 

Stavební stroje Husqvarna - pracujte už dnes s technologií zítřka...